Los Nr. 434 | A298

0434-Zwei Landkarten des 18. Jhs.: Carel Allard “Ducatus Geldriae Batavae et Hispanicae” von 1705, Tobias Conrad Lotter bei M. Seutter, “Praefectura Lipsiensis (Leipzig)”, um 1750, beide gerahmt

€ 20
€ 60
Zwei Landkarten des 18. Jhs.: Carel Allard "Ducatus Geldriae Batavae et Hispanicae" von 1705, Tobias Conrad Lotter bei M. Seutter, "Praefectura Lipsiensis (Leipzig)", um 1750, beide gerahmt Carolus Allard, Ducatus Geldriae Batavae et Hispanicae, in tetrarchias Noviomagi, Arnhemii, Ruremondae & Zutphaniae comitatus, Amsterdam, 1705, kolorierter Kupferstich, 57 x 48 cm, hinter P.p. und Glas gerahmt; Tobias Conrad Lotter bei M. Seutter, "Praefectura Lipsiensis delineatione Geographica, ex observationibus accuratissimis descripta a Matth. Seutter Geogr. Caesareo Aug. Vind. Cum Priv. S. Reg. Maj. Pol. Elect. Sax.", Leipzig, kolorierter Kupferstich, 47 x 47 cm, hinter P.p. und Glas gerahmt